Oferta dla ósmoklasistów

Opublikowano: piątek, 08 maj 2020 Drukuj E-mail

Szanowni Państwo,

w związku z wyjątkową sytuacją i związaną z tym niemożnością bezpośredniego zaprezentowania oferty edukacyjnej Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego rok szkolny 2020/2021 w czasie Dni Otwartych oraz dużym zainteresowaniem ze strony Uczniów i Rodziców zwracam się z prośbą o przekazania zaproszenia Ósmoklasistom do odwiedzenia naszej strony internetowej www.zst.tarnow.pl    za pośrednictwem doradców zawodowych, pedagogów i wychowawców klas ósmych.

W załączeniu przesyłam ulotkę.

Jednocześnie życzę zdrowia, wytrwałości i optymizmu w tym trudnym czasie. Łączę wyrazy szacunku

dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie

MP5290434