Opublikowano: wtorek, 12 maj 2020 Drukuj E-mail

Szanowni Państwo,

W związku z nadzwyczajną sytuacją i niemożnością kontaktu bezpośredniego proszę o przekazanie uczniom klas VIII i nauczycielom/wychowawcom oferty edukacyjnej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Brzesku na rok szkolny 2020/2021.

W załączeniu przesyłam ulotki prezentujące ofertę edukacyjną Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika lub  Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku oraz prezentację możliwą do wykorzystania przez wychowawców na godzinach z wychowawcą oraz zajęciach w ramach doradztwa zawodowego.

Wszystkie te materiały są do Państwa dyspozycji i mogą być udostępniane w niezmienionej formie na stronie internetowej Państwa placówki czy innych mediach.

Zachęcam również do zapoznania się i przekazania młodzieży linków do filmów promujących nasze szkoły.

Z góry dziękuję za pomoc w dotarciu do uczniów.

Z poważaniem.

Dorota Jedlińska

Dyrektor ZSP1 w Brzesku

Oferta edukacyjna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Brzesku na rok szkolny 2020/2021 (klik)