Komunikat o rekrutacji

Opublikowano: środa, 13 maj 2020 Drukuj E-mail

Drodzy uczniowie klasy 8 !

Postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2020/2021 do szkół ponadpodstawowych zostanie przeprowadzone w nowych terminach, które zostaną podane do publicznej wiadomości przez Ministra Edukacji Narodowej.

W tym momencie nie możecie zalogować się własnym loginem i hasłem, które otrzymaliście lub otrzymacie ze swojej szkoły, możecie jednak śledzić nowe komunikaty i oferty edukacyjne szkół, jeżeli wejdziecie na stronę:

W zakładce Oferta po wybraniu: typ szkoły, zawód, przedmioty rozszerzone, języki obce oraz miejscowość, w której znajduje się szkoła, znajdziecie ważne informacje o wyszukiwanej przez siebie szkole oraz interesujących Was oddziałach.

Jeżeli nie uda mi się omówić z Wami procedury rekrutacyjnej w szkole, uczynię to w kolejnym Komunikacie rekrutacyjnym skierowanym do Was.

W przypadku pytań jestem dostępna pod email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., znajdziecie mnie na Skype lub Messengerze.

Pozdrawiam i życzę cierpliwości - szkolny doradca zawodowy Bogusława Faron.

MIMG 0874