II Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie - Dni Otwarte

Opublikowano: wtorek, 19 maj 2020 Drukuj E-mail

Szanowni Dyrektorzy Szkół Podstawowych,

zwracam się z prośbą o poinformowanie uczniów klas ósmych oraz ich rodziców  o organizowanych dniach otwartych naszej szkoły, które odbędą się w dniach 25 – 29 maja 2020 za pomocą komunikatora internetowego Zoom.

Organizowane w tych dniach spotkania mają na celu prezentację oferty szkoły, ale także będą doskonałą okazją do przeprowadzenia rozmów z kadrą pedagogiczną oraz uczniami.

Równocześnie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły, która znajduje się w zakładce: Rekrutacja 2020/2021- dołącz do nas…strefa video na stronie www.ii-lo.tarnow.pl, a także na Instagramie, Facebooku oraz w serwisie YouTube

Halina Pasternak, dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Tarnowskiego

Szczegółowy program dni otwartych:.

25 maja  (poniedziałek 15.00-15.40 oraz 15.50 -16.30)

klasa dwujęzyczna z rozszerzoną ofertą nauczania języka polskiego, biologii, języka francuskiego lub niemieckiego.

26 maja (wtorek 15.00-15.40 oraz 15.50 -16.30)

klasa z rozszerzoną ofertą nauczania historii, geografii i języka angielskiego.

27 maja (środa 15.00-15.40 oraz 15.50 -16.30)

klasa z rozszerzoną ofertą nauczania  chemii i biologii.

28 maja  (czwartek 15.00-15.40 oraz 15.50 -16.30)

klasa z rozszerzonÄ… ofertÄ… nauczania matematyki, informatyki i fizyki.

29 maja (piątek 15.00-15.40 oraz 15.50 -16.30)

klasa MYP z klasa z rozszerzoną ofertą nauczania języka polskiego, matematyki oraz z przedmiotem dodatkowym ekonomia. Klasa realizuje od 3 roku nauki program Matury Międzynarodowej.

W czwartek  28 maja o godzinie 15.40 zapraszamy na spotkanie prezentujące ofertę Studium Menadżerskiego UE w Krakowie.

Uczniów chętnych do uczestniczenia w spotkaniach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Rodziców zapraszamy do skorzystania z konsultacji mailowych:

• Maria Trojanowska, koordynator IB

• Jowita FrÄ…c, koordynator MYP

• Beata Zalewska, doradca zawodowy

• Anna Zygucka, pedagog szkolny

czwartek i piątek 15.00 – 17.00 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W razie potrzeby istnieje możliwość konsultacji telefonicznej po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym.

Mini5foto05