Konkurs dla kandydatów - przyszłych uczniów ZSLiT w Wojniczu

Opublikowano: czwartek, 21 maj 2020 Drukuj E-mail

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu serdecznie zaprasza zalogowanych kandydatów - przyszłych uczniów ZSLiT w Wojniczu oraz uczniów obecnych do wzięcia udziału w konkursie na komiks dotyczącym patrona naszej szkoły pt. "Jan Paweł II - zanim został kapłanem". Dla zwycięzców atrakcyjne nagrody !

Termin nadsyłania prac: 1-18.06.2020

Szczegółowy regulamin konkursu tutaj: http://www.wojnicz.edu.pl/…/23553,jan-pawel-ii-zanim-zostal…

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Foto2009
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.