Halowa Piłka Nożna

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: czwartek, 26 październik 2006 Opublikowano: czwartek, 26 październik 2006 Drukuj E-mail

Ogromnym sukcesem zakończył się udział naszej szkoły w Gminnej Gimnazjadzie w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno Pt. "Mini World Cup". W obu kategoriach pierwsze miejsce zajęło Publiczne Gimnazjum w Woli Dębińskiej.
Na starcie turnieju stanęły 4 gimnazja z terenu gminy Dębno: PG Łysa Góra (gospodarz turnieju), PG Wola Dębińska, PG Sufczyn, PG Porąbka Uszewska.
Turniej rozegrano w kategorii dziewcząt i osobno w kategorii chłopców systemem "każdy z każdym".

Wyniki w kategorii chłopców: Wola Dębińska – Łysa Góra 2:1
Porąbka Uszewska – Sufczyn 6:3
Wola Dębińska – Porąbka Uszewska 2:1
Sufczyn – Łysa Góra 1:6
Wola Dębińska – Sufczyn 4:1
Porąbka Uszewska – Łysa Góra 0:1 Klasyfikacja w kategorii chłopców: 1. PG Wola Dębińska– 9 pkt.
2. PG Łysa Góra – 6 pkt.
3. PG Porąbka Uszewska 3 pkt.
4. PG Sufczyn – 0 pkt. Wyniki w kategorii dziewcząt: Wola Dębińska – Łysa Góra 5:0
Porąbka Uszewska – Sufczyn 3:3
Wola Dębińska – Porąbka Uszewska 3:2
Sufczyn – Łysa Góra 6:0
Wola Dębińska – Sufczyn 6:2
Porąbka Uszewska – Łysa Góra 3:0 Klasyfikacja w kategorii dziewcząt: 1. PG Wola Dębińska– 9 pkt.
2. PG Sufczyn– 4 pkt. 11:9
3. PG Porąbka Uszewska 4 pkt. 8:6
4. PG Łysa Góra – 0 pkt. Składy zwycięskiej drużyny PG Wola Dębińska:
Dziewczęta: Katarzyna Kolawa, Joanna Kuraś, Joanna Greń, Bernadeta Jamróz, Ewelina Maliszczak, Lucyna Matura, Eugenika Wołek, Sylwia Franczyk, Sylwia Gomularz, Klaudia Wodka Chłopcy: Bartłomiej Kubiak, Patryk Tomczyk, Jakub Pituch, Sławomir Kural, Michał Świstak, Sebastian Pioruński, Mateusz Chamowski, Sebastian Greń, Mateusz Węgrzyn, Grzegorz Gomularz
Opiekunowie drużyn: Tomasz Gurgul, Elżbieta Przyłucka – Gimnazjum Łysa Góra,
Marek Przeklasa – Gimnazjum Sufczyn,
Krzysztof Sołtys, Rafał Michalec – Gimnazjum Wola Dębińska,
Sławomir Szymński – Gimnazjum Porąbka Uszewska. Organizatorem zmagań sportowych był Urząd Gminy Dębno oraz Zespół Szkół w Łysej Górze. Nagrody w postaci pucharów i dyplomów w imieniu Wójta Gminy wręczył Dyrektor Zespołu Szkół w Łysej Górze - Jan Mleczko. (Zdjęcia w Naszej Galerii)

Pomoce 2