Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Opublikowano: poniedziałek, 22 czerwiec 2020 Drukuj E-mail

Msza święta w kościele pw. św. Małgorzaty w Dębnie

26 czerwca 2020 r. o godz. 8:00

Spotkanie z wychowawcami w klasach według harmonogramu

1. Do szkoły może wejść wyłącznie uczeń zdrowy, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
  2. Uczeń nie może przyjść do szkoły, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sam jest objęty kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.
  3. Rodzic/prawny opiekun nie może wejść z dzieckiem na teren szkoły, z wyjątkiem sytuacji, kiedy uczeń wymaga pomocy np. w poruszaniu się.
  4. Na teren szkoły mogą wejść wyłącznie uczniowie z zakrytymi ustami i nosem.
  5. Uczniowie dezynfekują ręce przed wejściem do szkoły.
  6. Oddają wypełniony przez rodziców załącznik nr 5 procedury działań zapobiegawczych dot. SARS CoV- 2 obowiązującymi w szkole.
  7. Następuje pomiar temperatury,
  8. Uczniowie pojedynczo wchodzą do wyznaczonych klas, zachowując odpowiednią odległość między sobą.
  9. Zajmują miejsca wg numerów w dzienniku.
  10. Nie gromadzÄ… siÄ™ w grupach.

M P9040385