Wakacyjne spektakle i plebiscyt!

Opublikowano: piątek, 07 sierpień 2020 Drukuj E-mail

Trwa plebiscyt „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi” organizowany przez Gminę Miejską Kraków w ramach kampanii „Kraków stawia na Rodzinę”, objętej honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa. Ideą projektu jest promowanie miejsc, w których rodziny z dziećmi są nie tylko mile widziane, a wręcz oczekiwane, czują się tam dobrze i bez przeszkód mogą wspólnie spędzać czas wolny. Po okresie izolacji społecznej i tygodniach spędzonych w domach miejsca te zyskują na znaczeniu, gdyż wszyscy spragnieni jesteśmy powrotu do aktywności, wspólnych spotkań i powrotu do normalności. Wychodząc z „twierdzy”, którą stały się nasze domy chcemy być bezpieczni, oczekiwani i ciekawie w komfortowych warunkach, nadal razem spędzać czas. Dlatego też, w tym roku ze względu na zagrożenia wywołane przez panującą pandemię COVID-19 głównym kryterium oceny zgłoszonego miejsca jest dostosowanie do aktualnie obowiązujących norm i przepisów prawnych, w tym w szczególności sanitarnych. Zachęcamy do głosowania na Groteskę! "Gramy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i stosujemy rozwiązania ułatwiające rodzinom wizytę w teatrze, m.in kasa z pierwszeństwem i przewijak, a nasza obsługa dokłada wszelkich starań, żeby wszystko przebiegało sprawnie i w miłej atmosferze." Zgłoszenia można dokonać do 27 września za pośrednictwem elektronicznego formularza lub pobrać wniosek i wysłać pocztą. Zarówno formularz elektroniczny jak i wniosek oraz regulamin Plebiscytu dostępne są na stronie www.kkr.krakow.pl. Zachęcamy do głosowania!

Zapraszamy na spektakle! W sierpniu w repertuarze dla Was Ładne Kwiatki, Trzy Świnki i Kota w Butach.

 

Smok nad morzem!

Latający smok z Groteski wyruszył nad morze w ramach kampanii "Kraków nieodkryty". Tam, razem z innymi krakowskimi atrakcjami, będzie promował nasz Teatr i miasto wśród nadmorskich turystów i mieszkańców! Więcej przeczytacie na krakow.pl

Teatr Groteska

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC 0797
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.