Nareszcie w szkole

Opublikowano: środa, 02 wrzesień 2020 Drukuj E-mail

 

W dniu dzisiejszym odbyła się inauguracja roku szkolnego 2020/2020. Do naszej społeczności dołączyli uczniowie klasy pierwszej, którzy wraz z rodzicami zostali powitani na sali gimnastycznej przez panią Dyrektor i wychowawcę. Na stolikach czekały na nich podręczniki i dyplomy zaświadczające o przyjęciu do grona uczniów. Odbyło się również zwyczajowe pasowanie na pierwszoklasistę.

Natomiast uczniowie klas starszych spotkali się w swoich salach lekcyjnych z wychowawcami, a pani Dyrektor powitała ich  przez radiowęzeł.

Mimo trudnej i nietypowej sytuacji rozpoczęcie roku szkolnego przebiegało w bardzo miłej atmosferze.

Życzymy wszystkim zdrowia i sukcesów w nowym roku szkolnym!

 

Galeria (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Konkurs2 Edit
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.