Rodzinny Konkurs Filmowy

Opublikowano: czwartek, 17 wrzesień 2020 Drukuj E-mail

Małopolski Kurator Oświaty zachęca do udziału w konkursie filmowym „Zróbmy to sami”. Uczestnikami mogą być wszyscy członkowie rodziny.

Nakręćcie wspólnie krótki filmik (do 3 minut) w formie tutorialu (filmiku instruktażowego). Podzielcie się doświadczeniami, wiedzą, bawiąc się przy tym doskonale, zdobywając umiejętności filmowca. Pokażcie jak wspólnie spędzacie czas poprzez najbardziej pomysłowe, zaskakujące, najbardziej integrujące działania. Zakres tych działań nie jest ograniczany: może dotyczyć zabawy, prac domowych, nauki, twórczości, pomocy itd.

Najlepsze filmiki zostaną umieszczone na stronie facebook oraz kanale YouTube Kampanii Bezpieczne Dziecko, gdzie będą miały okazję powalczyć o atrakcyjne nagrody.

Ideą konkursu jest stworzenie okazji dla rodzin do wspólnego spędzenia czasu przy kreatywnych czynnościach

Więcej informacji na stronie konkursu: zrobmytosami.pl

MPA160800