XXI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Łysej Górze

Opublikowano: wtorek, 22 grudzień 2020 Drukuj E-mail

Zapraszamy do udziału w XXI Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który w tym roku przeprowadzimy w wersji online. W załączniku przesyłam plakat, Regulamin, oraz Kartę zgłoszenia. Dziękuję za rozpowszechnienie tej informacji wśród państwa podopiecznych.

Więcej szczegółów na stronie DCK.

 

Z poważaniem

Łukasz Przybyło – p.o. dyrektora Dębińskiego Centrum Kultury

 

Do pobrania:

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M 20190402 125047
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.