Dzień Babci i Dziadka 2021

Opublikowano: wtorek, 19 styczeń 2021 Drukuj E-mail

Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim jednak takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków.
Od wielu już lat do kalendarza uroczystości szkolnych, na stałe wpisane jest to święto. W tym roku w sposób inny niż zwykle, podyktowany warunkami pandemicznymi, przygotowali go uczniowie klasy III z wychowawczynią panią Lucyną Muchą.
Niech te dni - 21 i 22 stycznia, będą dniami niezwykłymi, dniami pełnymi uśmiechów, wzruszeń, łez i radości zwłaszcza dla Babć i Dziadków.
Pamiętając o roli jaką odgrywają Dziadziowie w życiu swoich wnuków, chcąc umilić im to szczególne święto, uczniowie klasy III przygotowali dla nich specjalną prezentację. Obok własnoręcznie wykonanych prezentów i laurek przekażą Babciom i Dziadkom życzenia, wiersze i piosenki, które powstały podczas nauki zdalnej, a zebrane w całość można obejrzeć w postaci prezentacji.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy samych pięknych chwil  w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnucząt.

Zapraszamy do oglądnięcia prezentacji…………………..

Obraz3036