Åšlubowanie

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 27 październik 2006 Opublikowano: piątek, 27 październik 2006 Drukuj E-mail

Rok szkolny jest bogaty w różnorodne uroczystości i imprezy. Ważnym wydarzeniem dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole jest uroczyste pasowanie na ucznia. Wszystkie dzieci miały możliwość bezpośredniego udziału nie tylko w przygotowaniu, ale i wystawieniu inscenizacji.
W dniu 26 października 2006r. dwudziestu uczniów klasy I w obecności Dyrekcji Szkoły Pana Wiesława Kozłowskiego i Pani Lucyny Migdał, wychowawcy Pani Doroty Sworniowskiej, rodziców oraz uczniów kl. II i III wraz z wychowawcami złożyło ślubowanie.
Po oficjalnej uroczystości dzieci zostały zaproszone na wspólny poczęstunek. (Zdjęcia w Naszej Galerii)

Img 7318