Indywidualny Turniej Szachów Szybkich P – 15 pt. „Piękny Umysł Szachowy” o Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej

Opublikowano: poniedziałek, 18 styczeń 2021 Drukuj E-mail

„Piękny Umysł Szachowy” - pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Indywidualny Turniej Szachów Szybkich P–15 o Puchar Dyrektora tej placówki. Organizatorem turnieju był UKS „ATLAS” Wola Dębińska i Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej.

Zwycięzca turnieju, Franciszek Kula, otrzymał Puchar i Nagrodę Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej. Pozostali zawodnicy zostali sklasyfikowani ex aequo na 2. miejscu, a byli to: Rafał Ptaszek, Jakub Dudek, Hubert Hebda, Tymoteusz Komęza, Nikodem Kustosz, Oskar Hebda, Sergiusz Sworniowski, Michał Maziarz, Piotr Różak. Spotkanie, na którym uhonorowano zwycięzców, przygotowała pani Izabela Góra. Wszyscy uczestnicy otrzymali kubki, bidony „Barcelona” oraz dyplomy.

Wręczenie nagród było również okazją do podsumowania pracy sekcji szachowej – grupy młodszej. Za zaangażowanie i zapał w zgłębianiu tajników gry w szachy wszyscy członkowie tej sekcji otrzymali kubki i bidony „Barcelona” oraz dyplomy, a byli to: Iga Wołek, Mija Kądziołka, Jakub Karolczak, Jakub Karolczak, Nikodem Kustosz, Jan Piekarz, Tomasz Smoleń, Łukasz Smoleń, Krystian Bachulski, Wiktor Wandas, Tymon Irytowski, Ksawery Kupiec, Ksawery Serwatka.

MDSC 1057