''Zbieramy plony jesieni''

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: sobota, 28 październik 2006 Opublikowano: sobota, 28 październik 2006 Drukuj E-mail

Październikowy temat: "Zbieramy plony jesieni" obejmował konkurs plastyczny na najpiękniejszy kosz z darami jesieni. Konkurs przeprowadzony był w świetlicy szkolnej przez panią Bożenę Kubalę. W dniach 28 i 29 X dzieci przystąpiły z zapałem do malowania farbami tego, co w darze otrzymały od pani jesieni. Dla jednych były to warzywa i owoce, dla innych także owoce cytrusowe, kwiaty i liście. Kosze kipiały obfitością dorodnych plonów jesiennych. Konkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych; dzieci młodsze z klas I-III i starsze IV-VI.
Po wnikliwej analizie dzieł komisja w składzie: pani Małgorzata Kuna - przewodnicząca i pani Bożena Kubala przydzieliła po 3 nagrody w każdej kategorii wiekowej. Spośród 13 prac wykonanych na konkurs wybrano: W kategorii dzieci młodszych: 1. Chamioło Wioleta kl.I
2. Greń Kinga kl. III
3. Batko Radosław kl. II W kategorii dzieci starszych: 1. Kozłowski Krystian kl.IV
2. Barkio Kornelia kl.V