Widokówka z mojej miejscowości

Opublikowano: piątek, 26 marzec 2021 Drukuj E-mail

Zakończył się konkurs na szczeblu gminnym na „Widokówkę z mojej miejscowości”.
Jego formuła miała na celu nie tylko popularyzowanie walorów swojej miejscowości: obiektów, miejsc, symboli, zwyczajów ale również zachęcenie do aktywności twórczej i rozwijanie kreatywności uczniów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy poprzez udział w konkursie upowszechniają kulturę, tradycje i walory przyrodnicze i dziedzictwo materialne regionu Gminy Dębno. Podziękowania należą się również wszystkim zaangażowanym nauczycielom oraz koordynatorkom pani Lucynie Mucha i Bogusławie Faron, które przeprowadziły eliminacje szkolne.

Dziękujemy, serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji.

KATEGORIA klasy I - II:

WYRÓŻNIENIE:

- Bartłomiej Płaneta - Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

- Julia Płaneta - Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

KATEGORIA klasy III - IV:

WYRÓŻNIENIE:

- Anna Flądro - Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej