Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna

Opublikowano: piątek, 16 kwiecień 2021 Drukuj E-mail

Kilkudziesięciu uczniów z klas od I - VII złożyło prace do XII gminnego konkursu na „Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną" zorganizowanego przez PSP w Jaworsku i Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi. Wykonane pisanki wyróżniały się różnorodnością form, technik i barw użytych do ich zdobienia.

W tym roku do reprezentowania naszej szkoły spośród wielu złożonych wybrano prace: Oliwii Kawy, Julii Roczniak, Leny Czajkowskiej i Adriana Borowca z klas I-III; Małgorzaty Chmielowiec, Zuzanny Wołek, Karoliny Kędzior, Mai Jakubas i Nikoli Cudeckiej z klas IV – VI oraz prace Patryka Rzepy, Adama Marecika i Weroniki Bihuniak z kl. VII.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymają podziękowania za pielęgnowanie tradycji związanych ze zdobieniem jajek w okresie Świąt Wielkanocnych.

Gminna komisja konkursowa spośród 101 prac wyróżniła ozdobne wydmuszki takich uczniów z naszej szkoły jak:

Julia Roczniak z kl. III

Nikola Cudecka z kl. VI

Weronika Bihuniak z kl. VII B

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy pomysłowości oraz wyobraźni plastycznej w zdobieniu pisanek.

MP6130733