Harmonogram powrotu uczniów do stacjonarnej nauki w szkołach

Opublikowano: piątek, 30 kwiecień 2021 Drukuj E-mail

Sytuacja epidemiczna na tyle się poprawia, że w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa wracamy do normalnej pracy szkół.

Ogólne zasady, czyli kto i kiedy wraca do nauki stacjonarnej:

• Od 4 maja br. uczniowie klas I-III szkół podstawowych na terenie caÅ‚ego kraju wracajÄ…  do nauki stacjonarnej w szkole.

Uwaga! Działalność pozostałych szkół i placówek do 16 maja br. pozostaje bez zmian (kształcenie na odległość).

• Od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych przechodzÄ… na naukÄ™ w tzw. systemie hybrydowym (50 proc./50 proc.).
  • Od 31 maja br. wszyscy uczniowie i sÅ‚uchacze uczÄ… siÄ™ już stacjonarnie w szkoÅ‚ach i placówkach.

Vkkipb