Ognisko integracyjne klasy 7.

Opublikowano: wtorek, 02 listopad 2021 Drukuj E-mail

Dnia 29 września przy pięknej jesiennej pogodzie, klasa 7 zorganizowała ognisko klasowe. Ale, żeby nie było tak łatwo, wędrowała najpierw kilka kilometrów przez Dębno, a potem namierzyła przy użyciu swojego sokolego wzroku miejsce ogniskowe ukryte na malowniczo położonej łące nieopodal lasu. Tam przedstawiciele rodziców zaskoczyli nas miłym poczęstunkiem i zaszczycili swoją obecnością. Zabawy w gronie klasowym, pieczenie kiełbasek oraz chipsów ziemniaczanych i kosztowanie innych doskonałych wiktuałów wypełniło nam czas na świeżym powietrzu w otoczeniu wspaniałej przyrody.
Wszyscy cali i zdrowi powrócili do domów, by na drugi dzień usiłować sprostać trudom zwykłego uczniowskiego życia.

GALERIA (klik)

To Pod Tekst