"Malowanie jest łatwe - Podróże po Polsce"

Opublikowano: niedziela, 21 listopad 2021 Drukuj E-mail

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Malowanie jest łatwe - Podróże po Polsce”, który odbył się w PSP w Biadolinach Szlacheckich i DCK. Do eliminacji szkolnych prace złożyli:

- z klasy I : Agnieszka Nosal, Paulina Kędzior, Hanna Gadzina, Lena Nowak, Emilia Sowa, Lilianna Trela, Kinga Francuz,

- z kl. II: Julia Płaneta

- z klas starszych: Emilia Przybyło (kl. IV), Karolina Kędzior (kl. Vb), Zuzanna Wołek (kl.Vb), Jakub Borowiec (kl. VI), Nikola Cudecka (kl. VII).

Uczniowie ci otrzymali dyplomy i upominki.

Do etapu gminnego zakwalifikowały się następujące prace:

- w kategorii klas I-III - Agnieszki Nosal i Pauliny Kędzior,

- z klas V-VI- Karoliny Kędzior i Zuzanny Wołek,

- w kategorii klas VII-VIII- Nikoli Cudeckiej.

Wśród wielu prac, na etapie gminnym w PSP w Biadolinach Szlacheckich zauważono i wyróżniono:

Agnieszkę Nosal – która zajęła II miejsce (kl. I-III)

Karolinę Kędzior – wyróżnienie (kl. IV-VI)

Nikolę Cudecką – I miejsce (kl. VII-VIII).

Podziękowanie również otrzymał Szymon Śledź z klasy IV za wykonanie pracy do Gminnego Konkursu Plastycznego pt. „Widokówka z pozdrowieniami z mojej miejscowości”, zorganizowanym przez DCK i PSP w Łoniowej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

GALERIA (klik)

MP1250479