Udział Szkolnego Koła Caritas w akcji „Zostań dyplomowanym Mikołajem!”

Opublikowano: poniedziałek, 29 listopad 2021 Drukuj E-mail

Niedługo mikołajki! Dzień szczególny, w którym obdarowujemy się prezentami. Warto jednak wówczas pamiętać, że są dzieci, w dodatku dotknięte chorobą, które nadzieja na wymarzony prezent od świętego Mikołaja wzmacnia i daje radość w trudnej codzienności.

Nasze Szkolne Koło Caritas odpowiedziało na prośbę Stowarzyszenia Sursum Corda i zostało „Dyplomowanym Mikołajem”. Wybraliśmy list chorej Zuzi i spełniliśmy jej mikołajkowe marzenia.

Życzymy, aby wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymali swoje wymarzone prezenty od świętego Mikołaja już 6 grudnia albo w wigilijny wieczór pod choinkę!

MP6040345