"Co ma być to będzie, misia biorę wszędzie"

Opublikowano: środa, 08 grudzień 2021 Drukuj E-mail

 

25 listopada 2021 roku w naszej szkole, w Światowym Dniu Pluszowego Misia, uczniowie klas młodszych uczcili swoje maskotki recytując o nich wiersze. Spośród 8  wspaniale przygotowanych uczestników jury, po burzliwych obradach, wybrało troje przydzielając następujące miejsca:
I miejsce Paulina Bodura kl 3B
II miejsce Julia Kołodziej kl 2
III miejsce   Kornelia Jewuła  kl 1
 
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a nagrodzeni pluszowe maskotki.
 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Vena Brazowe Medalistki
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.