DZIEŃ WOLONTARIUSZA W NASZEJ SZKOLE

Opublikowano: niedziela, 19 grudzień 2021 Drukuj E-mail

Twoje i moje życie nie powinno być cenione przez to,

co bierzemy, ale przez to, co dajemy” –

takie motto przyświeca wszystkim wolontariuszom naszej szkoły. A jest nas coraz więcej, bo po pogadankach dla młodszych klas zgłosiło się do nas jeszcze dwóch uczniów klasy drugiej, Bartek i Wojtek. Serdecznie witamy ich w naszym gronie!

Dzień Wolontariusza przypadł w tym roku w niedzielę, a my w naszej szkole świętowaliśmy 7 grudnia (we wtorek). Przygotowaliśmy na ten dzień gazetkę i dużo plakatów informujących o tym, czym jest wolontariat.

Przygotowaliśmy także pogadanki dla klas młodszych (od 1 do 4). Wyjaśniliśmy, że wolontariat wymaga dużo dobrego serc i poświęcenia. Ale daje też wiele radości i satysfakcji. Przy okazji podziękowaliśmy za dotychczasową pomoc przy różnego rodzaju akcjach, rozdaliśmy plakietki i cukierki.

Wszystkim naszym wolontariuszom w dniu ich Święta życzymy samych udanych akcji, świetnych pomysłów i satysfakcji z tego, że choć trochę dzięki nim świat staje się lepszy!

 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MP1240276
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.