Akcja „Pierniki na start!”

Opublikowano: niedziela, 19 grudzień 2021 Drukuj E-mail

 

Szkolne koło Caritas (tym razem uczniowie z klasy 8a i nasi mali pomocnicy z klasy 2) przy nieocenionej pomocy Pani Anny Gurgul i Pani Katarzyny Kmieć zorganizowało akcję zdobienia i sprzedaży świątecznych pierników.

Najpierw obie Panie upiekły w domu pyszne pierniki, a następnie zorganizowały warsztaty ich zdobienia. Była to świetna zabawa i nauka. Uczniom nie zbywało też na własnych pomysłach i pierniki wyszły wspaniałe! Aż szkoda je będzie zjeść!

W dniu 15 grudnia uczennice klasy 8a sprzedawały pierniki i okazało się, że niestety nie dla wszystkich wystarczyło. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży przydały się już do zakupu potrzebnych elementów zdobniczych na świąteczne stroiki dla osób starszych, podopiecznych parafialnego Caritas przy kościele w Dębnie oraz akcję mikołajkową Stowarzyszenia „Sursum Corda”.

Dziękujemy serdecznie i przy okazji od wszystkich członków i opiekunów Szkolnego Koła Caritas życzymy szczęśliwych, błogosławionych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia!

 

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Lilie Srebrne Medalistki
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.