Wakacje

Magia Świąt Bożego Narodzenia

Opublikowano: poniedziałek, 20 grudzień 2021 Drukuj E-mail

 

Konkurs plastyczny "Magia Świąt Bożego Narodzenia" na najpiękniejszą kartkę  bożonarodzeniową został rozstrzygnięty. Biorący udział w konkursie artyści wykazali się talentem, pomysłowością, ciekawą interpretacją tematu. Wykonali piękne kartki wykorzystując różnorodne materiały i techniki. Spośród 23 prac wybrano:
 
w kategorii klas 1-3
I miejsca:  Kornelia Jewuła kl 1
                Liliana Trela kl 1
 
II miejsca: Paulina Kędzior  kl 1
                Aleksandra Wolnik kl 2
 
III miejsca:  Agnieszka Nosal kl 1
                  Nikodem Cudecki kl 2
 
wyróżnienie:  Kinga Francuz kl1
 
w kategorii klas 4-8 
I miejsce: Karolina Kędzior  kl 5b
 
II miejsce: Michał Marecik kl 5a
 
III miejsca : Nikola Cudecka kl 7
                  Karolina Augustynek kl 8b
 
Dyplomu za udział otrzymali: Oliwia Kawa, Adrian Borowiec, Igor Migdał, Julia Płaneta, Jakub Migdał, Wojciech Wołek, Lena Nowak, Sylwia Zapart, Bartłomiej Płaneta, Zuzanna Morys, Adam Marecik, Anna Flądro. 
Wszystkim serdecznie gratulujemy. 
 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MDyplom
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.