Wakacje

Stroiki świąteczne dla Seniorów

Opublikowano: poniedziałek, 20 grudzień 2021 Drukuj E-mail

 

Cały grudzień członkowie Szkolnego Koła Caritas pod kierunkiem Pani Małgorzaty Brzuchacz i z pomocą Pani Agnieszki Sachy przygotowywali świąteczne stroiki dla Seniorów będących pod opieką parafialnego Caritas przy parafii św. Małgorzaty w Dębnie. Efekty można podziwiać na zdjęciach. Życzenia i stroiki otrzymali także emeryci naszej szkoły.

 

Świąt

Wypełnionych radością i miłością,

Niosących spokój i odpoczynek.

Nowego Roku

Spełniającego wszelkie pragnienia,

Wiary w lepsze jutro,

Szczęścia i powodzenia.

życzy

Szkolne Koło Caritas

 

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MDSC08537
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.