Wakacje

Mikołajkowy wyjazd do Brzeska

Opublikowano: poniedziałek, 20 grudzień 2021 Drukuj E-mail

 

W ramach Mikołajek 16 grudnia uczniowie klasy 5b udali się do Brzeska. Na początku odwiedzili Regionalne Centrum Kulturalno-Biblioteczne, gdzie zapoznali się z ofertą książek, czasopism, zbiorów regionalnych i multimedialnych. Poznali zasady i sposoby wypożyczania książek, e-booków, audiobooków i innych oferowanych publikacji. Zobaczyli także, jak wygląda archiwum, i jak działa karta czytelnika. Panie bibliotekarki opowiedziały o organizowanych konkursach i zajęciach dla dzieci, o sposobach spędzania czasu wolnego przez rodzinę z dziećmi w komnacie bajek, sali multimedialnej, czytelni, czy też w salach wystawowych. Uczniowie wysłuchali krótkiego wykładu na temat zgromadzonych prac artystów, które później mogli oglądać na udostępnionej do zwiedzania wystawie. Po wizycie w bibliotece wzbogaceni w nową wiedzę uczniowie udali się do Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na zajęcia sportowe na kręgielni. Mikołajkowe rozgrywki na torach bowlingowych pod okiem instruktora wywołały wiele emocji. Zorganizowany turniej klasowy cieszył się dużym powodzeniem. Wsparcie mniej liczebnym grupom zaoferowały Panie B.Faron i K. Klimek. Trening miał zainteresować młodzież nowym sportem, który ma dużą szansę aby dołączyć do grona sportów olimpijskich. Być może po tej "lekcji na kręgielni" będą miały okazję ujawnić się młode talenty z tej dziedziny sportu i rekreacji.

 GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MPC110830
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.