''Echo Åšwietlicy''

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 29 listopad 2006 Opublikowano: środa, 29 listopad 2006 Drukuj E-mail

Świetlica szkolna wznowiła wydawanie gazetki "Echo Świetlicy". Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z kolejnymi numerami czasopisma.
Nowy rok szkolny 2006/2007 to nowe nadzieje i marzenia. Nowi nauczyciele i uczniowie klasy pierwszej, a także koleżanki i koledzy z Jastwii, których serdecznie witamy w naszej szkole.
W naszej redakcji również wiele zmian. Opiekunem zespołu redakcyjnego jest obecnie pani Bożena Kubala. Gazetka "Echo świetlicy" będzie ukazywać się jako dwumiesięcznik.
Do współpracy zapraszamy chętnych z klas IV-VI szkoły podstawowej i uczniów gimnazjum. Za solidną pracę czekać będzie hojna nagroda.
Niezmienny pozostał redaktor naczelny gazetki: Joanna Kargol, której niestrudzenie pomagają: Kornelia Batko, Weronika Franczyk i Aleksandra Kargol.

Projekt okładki:

Fot Mg