Wakacje

Podziękowania dla Firmy Roeslein & Associates Poland

Opublikowano: poniedziałek, 10 styczeń 2022 Drukuj E-mail

 „Jedynie prawdziwy człowiek

Zauważy potrzeby innego człowieka.

Jedynie człowiek wielkiego serca

wyciągnie dłoń, pomocną dłoń”

                               /Jan Paweł II/

 

Koniec pierwszego półrocza jak zawsze skłania do pewnych refleksji, zmusza do podsumowań i oceny działań całej naszej szkolnej społeczności. Jest też momentem, w którym ze szczególną mocą chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy pomogli nam w realizacji wielu przedsięwzięć. Dziękujemy za każdy gest życzliwości, uśmiech i po prostu dobre słowo.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Pana Jerzego Sroki – Dyrektora Operacyjnego Firmy Roeslein & Associates Poland za bezinteresowną pomoc i wyjątkową hojność. Dzięki wsparciu finansowemu mogliśmy zakupić w mijającym półroczu:

  • kserokopiarkę Konica Minolta i kilka tonerów do niej
  • szkło akrylowe w tablicy do kosza
  • siatki do obręczy turniejowych
  • osłony dolnej krawędzi tablic
  • blokady do koszykówki uchylnej.

W październiku z radością i prawdziwą przyjemnością gościliśmy Pana Dyrektora Jerzego Srokę i Panią Teresę Urbańską w naszej szkole. Na to spotkanie zaprosiliśmy również Pana Wiesława Kozłowskiego – Wójta Gminy Dębno oraz Radę Rodziców: Panią Magdalenę Powroźnik, Panią Grażynę Piętę, Panią Iwonę Borowiec i Panią Barbarę Szostak.

Za pomoc w realizacji zamierzeń, nieustanne zainteresowanie problemami naszej szkoły składamy jeszcze raz szczere podziękowania. Żadne słowa nie wyrażą w pełni naszej wdzięczności, dlatego w imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i wszystkich uczniów naszej szkoły mówimy proste, ale płynące z głębi serca:

 „Dziękujemy!”

 

   
         
   

 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

M 20190402 133309
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.