Mały Wielki Artysta… z klasy I

Opublikowano: czwartek, 10 luty 2022 Drukuj E-mail

Minął czas śpiewania kolęd. Dla niektórych był to okres wytężonego wysiłku. Tak było z Wojtusiem Wołkiem z klasy I. Uczeń ten dał się poznać jako utalentowany, pracowity, zaangażowany w to co robi, zdyscyplinowany uczestnik bardzo wielu konkursów wokalnych. Swoją karierę w naszej szkole rozpoczął od zdobycia I miejsca w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek. To samo miejsce wywalczył w Łysej Górze, będąc najlepszy. Na scenie XXVI Rejonowego Konkursu Kolęd i Pastorałek, który odbył się w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, na 104 uczestników, uplasował się na III miejscu. Kolejnym punktem występów Wojtka było Brzesko. Brał udział w XVII Konkursie Kolęd i Pastorałek o Muszlę Św. Jakuba. Komisja w składzie: Grażyna Łobaszewska, Marcelina Gawron, Kinga Kutrzeba doceniły talent Wojtusia i przyznały mu GRAND PRIX oraz I miejsce w swojej kategorii, pokonując 60 uczestników zmagań wokalnych. Ze względu na pandemię część konkursów miała formę online. Wysłał on również nagranie na ogólnopolski konkurs w Kielcach. Szkoda, że trwa pandemia, bo słuchać Wojtka na żywo to ogromna przyjemność. Ponadto występował w wielu innych miejscach gościnnie, np. śpiewał dla seniorów z Dębna, w kościele parafialnym, czy dla dzieci z SOSW w Wierzchosławicach. Wojtuś ćwiczy głos pod okiem pani Sylwii Pasek z DCK w Jastwi.

Jemu i Jego Rodzicom GRATULUJEMY, życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów. Cieszymy się, że pochodzi on z naszej społeczności szkolnej i uznajemy już Wojtka za Małego, Wielkiego Artystę.

P4110156 4