Egzaminy próbne za nami

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 19 grudzień 2006 Opublikowano: wtorek, 19 grudzień 2006 Drukuj E-mail

Próbny sprawdzian i próbne egzaminy gimnazjalne są już za nami. 35 szóstoklasistów rozwiązywało test pt. "Wisła". W opinii zdających zadania nie były trudne. A może ktoś zdobędzie 40-tkę?
Uczniowie klasy trzeciej gimnazjum przez dwa dni udowadniali, że ich wiedza jest rozległa, gruntowna i utrwalona . W części humanistycznej musieli podjąć temat "Złotego wieku", a w części matematyczno-przyrodniczej "rozgryźć" zadania związane m.in. z działaniem kwasu solnego na cynk, strefami czasowymi czy mocą czajnika elektrycznego.
114 głów pracowało intensywnie w pięciu salach pod czujnym okiem zespołów nadzorujących. Wyniki przyniesie Nowy Rok.

MIMG 20171107 185954