SUKCES ADAMA MARECIKA - UCZNIA KLASY VIII a

Opublikowano: niedziela, 20 marzec 2022 Drukuj E-mail

„Mądrość jest jedyną wartością, która nie dewaluuje się.”

Isokrates

Adam Marecik, uczeń klasy VIII a, zdobył pierwsze miejsce i uzyskał tytuł laureata w Wojewódzkim Interdyscyplinarnym Konkursie Filozoficznym:

„#ODWAŻ SIĘ BYĆ MĄDRYM #SAPERE AUDE” 2021/2022 dla uczniów klas VII-VIII w kategorii esej/rozprawka.

Przygotował pracę pisemną na temat: „Nowoczesna technologia a sztuczna inteligencja-sprzymierzeniec czy wróg człowieka? Rozważ problem, odwołując się do twórczości Stanisława Lema.”

Adam, który jest pasjonatem historii, wykazał się nie tylko doskonałą znajomością utworów Stanisława Lema, ale również ogromną wiedzą o literaturze science fiction. Jako zwycięzca konkursu wojewódzkiego otrzymał dyplom laureata oraz cenne nagrody rzeczowe.

Tytuł laureata pomoże Adamowi przy rekrutacji do wymarzonej szkoły średniej.

Gratulujemy Adamowi i życzymy mu dalszych sukcesów!

GALERIA (klik)