Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty!

Opublikowano: środa, 23 marzec 2022 Drukuj E-mail

Pierwszy dzień wiosna jest zawsze wyjątkowy. Dlatego uczniowie naszej szkoły postanowili wyjątkowo go przywitać. Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich do wspólnej, wesołej zabawy. Młodsi koledzy z klas 1-4 świętowali przebrani w piżamy w czasie zajęć lekcyjnych. Lekcje były bardzo piżamowe. Natomiast starsi uczniowie zostali zaproszeni na "Piżama party - wieczór filmowy". W pizamach, na kocyku i podusi, z przekąską, miło było obejrzeć bajkę "Koralina". Choć troszkę straszna, dobrze się zakończyła i wszyscy w dobrych humorach i pizamach wrócili do domu.

MP4211281