Małopolskie Konkursy Przedmiotowe

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 22 grudzień 2006 Opublikowano: piątek, 22 grudzień 2006 Drukuj E-mail

Zakończyły się właśnie zmagania w Małopolskich Konkursach Przedmiotowych na szczeblu szkolnym. Wzięło w nich udział 97 osób. Najwyższą frekwencję zanotowano na Konkursie Geograficznym - 29 uczniów, a w Konkursie Chemicznym zdecydowało się uczestniczyć tylko dwóch. Delegację naszej szkoły do etapu rejonowego stanowi łącznie 14 osób. szkoła podstawowa:
humanistyczny – Łukasz Wojtarowicz, Ewelina Oszczypała gimnazjum:
języka polskiego – Izabela Bujak, Aleksandra Zawierucha
matematyczny – Aleksandra Zawierucha
historyczny – Michał Ryba, Piotr Sułek, Wojciech Lipiński, Tobiasz Chamioło, Bartłomiej Masłoń
geograficzny – Marek Zięcina, Kinga Bączek, Magdalena Ciemięga
fizyki i astronomii – Rafał Koczwara