Kiermasz świątecznych wypieków Szkolnego Koła Caritas

Opublikowano: wtorek, 12 kwiecień 2022 Drukuj E-mail

W dniach 7 i 8 kwietnia odbył się w naszej szkole kiermasz charytatywny świątecznych babeczek, piernikowych jajek, a nawet lizaków ze świątecznymi motywami.

Część wypieków otrzymaliśmy od klasy 3b, która pod kierunkiem wychowawczyni, pani Jolanty Ogar, pięknie ozdobiła babeczki i jajka. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc! Resztę kiermaszowych słodkości upiekli członkowie SKC z klasy 8a i 8b albo nasi sympatycy, którym bardzo dziękujemy. Sprzedażą zajmowały się uczennice klas ósmych. Chętnych nie brakowało i wypieki szybko zostały sprzedane.

W naszej szkole jest już sporo uczniów z Ukrainy i to im bezpośrednio tym razem chcielibyśmy pomóc. W związku z tym dochód z kiermaszu (430 zł) zostanie przeznaczony na dofinansowanie wycieczek i przybory szkolne (kontynuujemy współpracę z gminnym koordynatorem).

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję i zakupili wypieki!

GALERIA (klik)

Psbp2009 2