Świąteczne koszyczki dla Seniorów z naszej miejscowości

Opublikowano: wtorek, 12 kwiecień 2022 Drukuj E-mail

Jak co roku przed Wielkanocą we współpracy z parafialnym Caritas wykonaliśmy ponad 50 wielkanocnych koszyczków dla Seniorów z Woli Dębińskiej. Pani Małgorzata Brzuchacz była autorką pomysłu tegorocznego koszyczka i koordynatorką całej akcji. Sama włożyła też dużo pracy w wykonanie misternych elementów.

Smacznym dodatkiem do koszyczków były babeczki, które wykonała pani Małgorzata Maliszczak. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni!

Od poniedziałku członkinie naszego SKC będą wspólnie z panią z parafialnego oddziału Caritas składały życzenia Seniorom i obdarowywały koszyczkami.

GALERIA (klik)

Mslupsk 2012