Wyniki konkursu na „Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną"

Opublikowano: środa, 13 kwiecień 2022 Drukuj E-mail

W tym roku prace do XIII gminnego konkursu na „Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną" zorganizowanego przez PSP w Jaworsku i Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi złożyło w szkole 20 uczniów: Kinga Francuz, Agnieszka Nosal, Paulina Kędzior, Emilia Sowa, Kornelia Jewuła i Lena Nowak z kl. 1, Sylwia Zapart i Bartłomiej Płaneta z kl.2, Julia Płaneta i Ksawery Serwatka z kl. 3a, Paulina Bodura i Adrian Borowiec z kl. 3b, Anna Flądro z kl.4, Małgorzata Chmielowiec z kl.5a, Karolina Kędzior, Zuzanna Wołek z kl. 5b, Monika Bolek, Jakub Borowiec, Maciej Chmielowiec z kl.6 oraz Nikola Cudecka z kl.7. Wszyscy uczniowie otrzymali podziękowania za pielęgnowanie tradycji związanych ze zdobieniem jajek w okresie Świąt Wielkanocnych i za różnorodność form, barw i technik użytych do zdobienia wydmuszek.

Komisja konkursowa spośród 85 prac uczniów ze szkół i przedszkoli z terenu Gminy Dębno wyróżniła ozdobne pisanki następujących przedstawicieli naszej szkoły:

kategoria – PISANKA TRADYCYJNA:

KLASY I-III

II miejsce Kornelia Jewuła

KLASY IV-VI

III miejsce Karolina Kędzior

KLASY VII-VIII

I miejsce Nikola Cudecka

kategoria – PISANKA NOWOCZESNA:

KLASY I-III

I miejsce Paulina Kędzior

KLASY IV-VI

I miejsce Zuzanna Wołek

Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy kreatywności oraz wyobraźni plastycznej w zdobieniu pisanek.

GALERIA (klik)

MPC102632