Wsparcie psychologiczne dla uczniów, rodziców i nauczycieli

Opublikowano: środa, 01 czerwiec 2022 Drukuj E-mail

W ramach Programu Wsparcia Psychologiczno-Pedagogicznego na platformie dostępnej pod adresem www.pwpp.uksw.edu.pl zarówno uczniowie, rodzice, jak i nauczyciele mogą skorzystać z indywidualnych bezpłatnych konsultacji ze specjalistami. Wsparcie ma charakter indywidualnych spotkań ze specjalistą w formie online.

Bezpłatne doradztwo psychologiczno-pedagogiczne obejmuje m.in.:

• pomoc psychologicznÄ… w sytuacji depresji, kryzysu, trudnych doÅ›wiadczeÅ„ życiowych i wyzwaÅ„ codziennoÅ›ci, zaburzeÅ„ osobowoÅ›ci, problemów z poczuciem wÅ‚asnej wartoÅ›ci, w napadach lÄ™ku i paniki, z doÅ›wiadczeniem traumy

• rozwiÄ…zywanie problemów wychowawczych z dziećmi i mÅ‚odzieżą (problemy z naukÄ…, zachowaniami agresywnymi, stawianiem i utrzymywaniem granic, poprawa komunikacji dorosÅ‚y-dziecko i dorosÅ‚y-nastolatek itp.)

• pracÄ™ z zespoÅ‚em klasowym i rozwiÄ…zywanie konfliktów, budowanie relacji interpersonalnych

• radzenie sobie z przewlekÅ‚ym stresem oraz trudnymi emocjami;

• pracÄ™ z uzależnieniami i współuzależnieniem, w tym uzależnienia behawioralne m.in. od komputera i telefonu

• wsparcie edukacyjno-wychowawcze dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi ich rodziców i nauczycieli;

• wsparcie dydaktyczno-metodyczne dla nauczycieli przedmiotowych

• pomoc psychologicznÄ… dla dzieci, mÅ‚odzieży i dorosÅ‚ych w jÄ™zyku ukraiÅ„skim.

Więcej informacji (klik)

MCAM02468