"Cinderella"

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: czwartek, 01 luty 2007 Opublikowano: czwartek, 01 luty 2007 Drukuj E-mail

Ukoronowaniem pracy kółka języka angielskiego w I semestrze było wystawienie sztuki w języku angielskim pt. „Cinderella” (Kopciuszek).
Sztuka została wystawiona trzykrotnie 12 stycznia 2007 r. dla młodzieży gimnazjum oraz 31 stycznia 2007 r. dla uczniów szkoły podstawowej. Przedstawienie wyreżyserowała p. Bogusława Frankowska, scenografię zaprojektowała i wykonała p. Małgorzata Brzuchacz, a muzyką oprawiła p. Anna Gurgul. Obsada:
Narrator w języku polskim – Maciej Pudełek
Narrator w języku angielskim – Gabriela Sacha
Kopciuszek – Natalia Grzebieniarz
Macocha – Kamila Maksymowska
Siostra I – Klaudia Wodka
Siostra II – Natalia Gąsiorek
Wróżka – Joanna Kutek
Książę – Joanna Kargol, Alicja Wójcik
Herold – Paweł Dudek
Dziewczyny z balu – Sylwia Franczyk, Fabiola Wolnik. (Zdjęcia w Naszej Galerii)

MDSC07840