Wakacje

Próbna ewakuacja

Opublikowano: wtorek, 07 czerwiec 2022 Drukuj E-mail

 

Jednym z podstawowych zadań szkoły jest zapewnienie bezpieczeństwa na terenie placówki. W ramach realizacji tego zadania regularnie przeprowadzana jest ewakuacja.

W tym roku odbyła się ona 6 czerwca o godz. 10.00. Wzięli w niej udział nauczyciele, uczniowie, dzieci przedszkolne oraz pracownicy niepedagogiczni. Całością akcji kierował ks. Grzegorz Sroka. Ewakuacja przebiegła sprawnie i zgodnie z procedurami. Po niej uczniowie klas młodszych mieli okazję zapoznać się z wyposażeniem wozu strażackiego (klik).

Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie ks. Grzegorzowi Sroce, strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Dębińskiej na czele z Prezesem Kazimierzem Roczniakiem.

 

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

M PB240671
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.