Sportowy Dzień Dziecka

Nadrzędna kategoria: ROOT Utworzono: piątek, 10 czerwiec 2022 Opublikowano: piątek, 10 czerwiec 2022 Drukuj E-mail

My jako Ci najmłodsi wykazaliśmy się największym duchem sportowej walki. Tak jak i w ubiegłym roku odbyły się u nas zawody sportowe z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie mieli  szansę wykazać się zwinnością i sprawnością fizyczną. Uczyliśmy  się zdrowej rywalizacji oraz umiejętności przestrzegania zasad i walki fair play.

Oprócz popularnych i typowych zawodów sportowych bogatych w różne konkurencje, mogliśmy skorzystać z zabaw na placu zabaw, ćwiczeń na siłowni na świeżym powietrzu i posmakować pysznych lodów ufundowanych dla wszystkich przez Radę Rodziców.

 

GALERIA (klik)

Odsłony: 4016

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

Zwycieska SP GIS
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.