Wakacje

Materiały edukacyjne dla uczniów z Ukrainy od Narodowego Banku Polskiego

Opublikowano: poniedziałek, 13 czerwiec 2022 Drukuj E-mail

 

Nasza szkoła otrzymała od Narodowego Banku Polskiego materiały edukacyjne, które posłużą do nauki uczniów z Ukrainy. Są to gry edukacyjne oraz broszury dotyczące polskiej waluty i wybitnych polskich ekonomistów. Najbardziej przydatne będą jednak podręczniki do nauki języka polskiego jako obcego. Jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc.

Prezes NBP przysłał także list skierowany do uczniów z Ukrainy, w którym zawarł słowa solidarności, wsparcia i otuchy dla uchodźców.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MP5201437
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.