Wakacje

Druga klasa w Ojcowie

Opublikowano: środa, 22 czerwiec 2022 Drukuj E-mail

 

22 czerwca 2022r klasa II udała się na wycieczkę do Ojcowa. Na początku trasy zobaczyliśmy Zamek w Pieskowej skale oraz Maczugę Herkulesa. Pan przewodnik opowiadał nam o wielu faktach historycznych związanych z tymi miejscami oraz usłyszeliśmy wiele ciekawych legend! Następnie zwiedziliśmy Muzeum Przyrodnicze, w którym m.in. dowiedzieliśmy się jakie zwierzęta zamieszkują Ojcowski Park Narodowy i jakie występują tam rośliny. Po zwiedzeniu Muzeum mieliśmy okazję odpocząć przy ognisku i pysznych kiełbaskach.  Następnie ruszyliśmy pieszą wędrówką do Groty Łokietka i zwiedziliśmy Jaskinie Łokietka. Byliśmy zafascynowani widokami oraz mrocznymi legendami związanymi z tą jaskinią. Pod koniec wycieczki zobaczyliśmy również Bramę Krakowską oraz Źródełko Miłości. To była bardzo ciekawa podróż!

 

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

M DSC 0036
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.