Wakacje

Plener Malarski - 2022

Opublikowano: poniedziałek, 20 czerwiec 2022 Drukuj E-mail

 

Wręczono nagrody i wyróżnienia najlepszym, którzy brali udział w czerwcowym XIII Integracyjnym Plenerze Malarskim – DĘBNO 2022. Historia Integracyjnych Plenerów Malarskich jest bardzo odległa, bo sięga i nawiązuje do historycznego pleneru z 1923 roku. W tym roku sześć uczennic z naszej szkoły uczestniczyło przez kilka dni w zmaganiach plastycznych, a następnie w wernisażu wystawy poplenerowej na Zamku w Dębnie. W kategorii klas V-VIII szkół podstawowych III miejsce zajęła Nikola Cudecka z kl. 7, a Weronika Pięta z klasy 8a otrzymała wyróżnienie. Pamiątki za udział otrzymały Melania Marzec z kl. 8a, Patrycja Przeklasa z kl.7, Marlena Sadłoń z kl. 7 i Yuliia Bondaruk z kl. 6. W plenerze oprócz uczniów z okolicznych szkół uczestniczyli także przedstawiciele Warsztatów Terapii Zajęciowej w Brzesku i Tarnowie oraz członkowie lokalnych Klubów Seniora.

 

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

Zwyciezkie Druzyny 2015
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.