Ślubujemy!

Nadrzędna kategoria: ROOT Utworzono: środa, 28 wrzesień 2022 Opublikowano: środa, 28 wrzesień 2022 Drukuj E-mail

Co roku pierwszy dzień września jest wyjątkowy. Tego dnia wspominamy wydarzenia z historii kraju, a uczniowie wracają do szkół. Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany początek roku szkolnego także dla uczniów naszej szkoły. Mogli spotkać grono nauczycieli, pracowników szkoły i swoich przyjaciół, a także poznać nowych.
Szczególnie był to niezwykły dzień dla uczniów najmłodszych klas. Oni po raz pierwszy przyszli do szkoły w strojach galowych. Przed pocztem sztandarowym ślubowali być dobrymi uczniami, przyjaciółmi roślin i zwierząt, a swym zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor Agata Jankowska dokonała symbolicznego pasowania na uczniów Szkoły Podstawowej. Od tej chwili stali się oni pełnoprawnymi członkami braci uczniowskiej.
Ta ważna chwila zarówno dla Uczniów, Nauczycieli ale też Rodziców nowych uczniów została uwieczniona na wielu fotografiach oraz filmie wykonanym nowym sprzętem pozyskanym z Programu Laboratoria Przyszłości, co pozwoli nam wracać do tych sympatycznych momentów.

Odsłony: 245

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

M Druzyna Pg Woli Debinskiej
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.