"Malowanie jest łatwe" - Gminny Konkurs Plastyczny

Opublikowano: piątek, 28 październik 2022 Drukuj E-mail

21 października 2022 roku w konkursie zorganizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Biadolinach Szlacheckich i Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi udział wzięło sześć uczennic z naszej szkoły. Prace wykonywane farbami inspirowane były utworem Marii Konopnickiej „ Na jagody”. Pośród 47 uczniów (trzech kategorii wiekowych) ze szkół podstawowych z terenu gminy Dębno nagrodzono i wyróżniono następujące osoby:

I miejsce:

Emilia Przybyło kl. V - kategoria klasy IV-VI

Wyróżnienia:

Sylwia Zapart kl. III - kategoria klasy I-III

Natalia Gawor kl. VI a - kategoria klasy IV-VI

W zmaganiach plastycznych udział wzięły również: Zuzanna Morys z kl. III, Nikola Cudecka i Patrycja Przeklasa z kl. VIII. Gratulujemy sukcesów plastycznych.

GALERIA (klik)

MCSC 0840