Wyjazd do filharmionii

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 07 marzec 2007 Opublikowano: środa, 07 marzec 2007 Drukuj E-mail

23 lutego 2007 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej pojechali do krakowskiej filharmonii na przedstawienie muzyczne.
Spektakl składał się z dwóch części. W pierwszej części artyści zaprezentowali instrumenty i zwyczaje hiszpańskie. W drugiej części tancerze przedstawiali tańce różnych narodów: norweski, irlandzki, hiszpański. Na scenie pojawił się także królewski błazen, który bawił widzów żartami.
Przedstawienie było ciekawe, wszyscy z uwagą patrzyli na artystów. Nadesłały: Justyna B.i Anna G.
(Zdjęcia w Naszej Galerii)

20230929 110320