Klasa 3 pamięta - #Szkoła pamięta 2022

Opublikowano: piątek, 28 październik 2022 Drukuj E-mail

28 października uczniowie klasy 3 pod opieką wychowawcy odwiedzili miejsca spoczynku bliskich nam zmarłych. Spacer alejkami cmentarza parafialnego był dla uczniów głębokim przeżyciem, wprowadził w nastrój refleksji, zadumy oraz wspomnień o osobach bliskich, których już niestety z nami nie ma. Dzieci pomodliły się i zapaliły znicze na grobach zmarłych żołnierzy oraz znanych osób w środowisku lokalnym, tj. nauczycieli, księży. Z szacunku do miejsca i tradycji wszyscy zachowywali się bardzo grzecznie i spokojnie.

GALERIA (klik)

MP9152203