Prelekcja o cukrzycy

Opublikowano: poniedziałek, 21 listopad 2022 Drukuj E-mail

 

16 listopada w naszej szkole odbyła się prelekcja związana z tematyką cukrzycy. Prelekcję przeprowadzili rodzice uczniów naszej szkoły: Pani Agnieszka Marzec i Katarzyna Grodny. Uczniowie dowiedzieli się m.in. co to jest cukrzyca, jakie są jej rodzaje, jak ją rozpoznać, jakie są przyczyny cukrzycy oraz jej pierwsze objawy. Panie przedstawiły również uczniom niezbędny sprzęt do samokontroli oraz regulacji poziomu insuliny dla diabetyków, tj. glukometr, pen itd. Uczniowie poszczególnych klas, aby podzielić się nabytą wiedzą, przygotowali plakaty, na których graficznie został poruszony temat cukrzycy.

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

2017 08 04 Moodle(2)
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.