certyfikat

POMOC DLA UKRAINY

Opublikowano: wtorek, 22 listopad 2022 Drukuj E-mail

 

Na Ukrainie wciąż trwa wojna, ludzie są odcięci od wody, jedzenia, marzną w nieogrzanych domach i mieszkaniach, cierpią. Parafia Dębno odpowiedziała na apel ojca Benedykta Kroka – karmelity pracującego na Ukrainie i ogłosiła zbiórkę potrzebnych produktów. My – jako społeczność szkolna tej parafii – również włączamy się do tej akcji.

Prosimy o przynoszenie: konserw, kaszy gryczanej, proszków do prania i kocy (mogą być używane, ale czyste, wyprane) do szkoły do 30 listopada b.r. Miejsce zbiórki to szatnia. Z góry dziękujemy za wszelką pomoc w tych trudnych czasach!

Szkolne Koło Caritas

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

M 20190402 133418
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.